Dárkové poukazy

Darujte neobyčejnou radost - poukaz na kurz vaření do Laboratoria. Nejlepší investice je do zážitků, které vás obohatí a učiní vás šťastnými po dlouhou dobu. Je to krásná investice!
Riccardo Lucque, zakladatel sítě La Collezione

Voucher do školy vaření 
= dárek pro každého

Kurzy vaření pro vás připravujeme s nadšením a jsou dotaženy do posledního detailu. Umíme je okořenit tak, aby vás bavily a zachutnaly každému a  předčily i velká očekávání. Pojďte se učit k nám, naše kurzy jsou obohacujícím zážitkem. A není to jen o vaření. Seznámíte se nejen s novými postupy a ingrediencemi, ale i fajn lidmi.

Proč voucher z Laboratoria?

Je to i o sdílení receptů, tipů na podniky, prostě vášni a lásce k jídlu, která nás všechny spojuje. V Laboratoriu vzniklo nejedno přátelství a těší nás, že prostřednictvím kurzů se radost z vaření šíří i do vašich domovů. Z Laboratoria nikdy neodejde s prázdnou, budete plní dojmů, nových poznatků, zkušeností, skvělé nálady a v neposlední řadě dobrého jídla a pití.

Poukázka na konkrétní kurz

Zakoupením poukázky je pro vás automaticky rezervováno místo ve vybraném kurzu a počítáme s vámi. Poukázku na konkrétní kurz lze převést na jiného účastníka, na jiný kurz, případně kurz zrušit. Vše podstatné k tomuto tématu najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Otevřená poukázka
„Cooking Experience“

Nejste si jistí, který kurz je jako dárek nejvhodnější? Nabízíme možnost zakoupit otevřenou poukázku s platností šesti měsíců od data vystavení a obdarovaný si vybere sám, který kurz je pro něj ten nejzajímavější. Tato poukázka má hodnotu 3 300 Kč.

Hledáte na míru šité řešení?

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na e-mailu info@laboratorio.cz,
pomůžeme vám vybrat tu nejvhodnější poukázku dle vašeho přání.