Dárkové poukazy

Darujte neobyčejnou radost - poukaz na kurz vaření do Laboratoria. Nejlepší investice je do zážitků, které vás obohatí a učiní vás šťastnými po dlouhou dobu. Je to krásná investice!
Riccardo Lucque, zakladatel sítě La Collezione

Voucher do školy vaření 
= dárek pro každého

Kurzy vaření pro vás připravujeme s nadšením a jsou dotaženy do posledního detailu. Umíme je okořenit tak, aby vás bavily a zachutnaly každému a  předčily i velká očekávání. Pojďte se učit k nám, naše kurzy jsou obohacujícím zážitkem. A není to jen o vaření. Seznámíte se nejen s novými postupy a ingrediencemi, ale i fajn lidmi.

Dárkové poukazy Laboratorio
Dárkové poukazy Laboratorio

Proč voucher
z Laboratoria?

Je to i o sdílení receptů, tipů na podniky, prostě vášni a lásce k jídlu, která nás všechny spojuje. V Laboratoriu vzniklo nejedno přátelství a těší nás, že prostřednictvím kurzů se radost z vaření šíří i do vašich domovů. Z Laboratoria nikdy neodejde s prázdnou, budete plní dojmů, nových poznatků, zkušeností, skvělé nálady a v neposlední řadě dobrého jídla a pití.

Poukázka na konkrétní kurz

Zakoupením poukázky je pro vás automaticky rezervováno místo ve vybraném kurzu a počítáme s vámi. Poukázku na konkrétní kurz lze převést na jiného účastníka, na jiný kurz, případně kurz zrušit. Vše podstatné k tomuto tématu najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Dárkové poukazy Laboratorio
Dárkové poukazy Laboratorio

Otevřená poukázka
„Cooking Experience“

Nejste si jistí, který kurz je jako dárek nejvhodnější? Nabízíme možnost zakoupit otevřenou poukázku s platností šesti měsíců od data vystavení a obdarovaný si vybere sám, který kurz je pro něj ten nejzajímavější. Tato poukázka má hodnotu 3 800 Kč.

Hledáte na míru šité řešení?

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na e-mailu info@laboratorio.cz,
pomůžeme vám vybrat tu nejvhodnější poukázku dle vašeho přání.